Acadia Parish Principal’s List, Honor Roll announced

Crowley High School
Principal’s List: Alexia Thibodeaux, Alison Mire, Ashleigh Credeur, Brennan Credeur, Brodey Hoffpauir, Caithin Dregin, Carson Mitchell, Caylin Trahan, Chloe Kibodeaux, Chyna Moore, Daegan Castille, Daniel Fontenot, David Rogillio, Donnivyn Deshotel, Emily Duhon, Emily Hebert, Emma Broussard, Endia Williams, Faith Hayes, Gabrielle Wulf, Glen Duhon, Imani Noel, Jackson Green, Jacob Greene, Jacoby Granger, Jamaria Collins, Jocelyn Marceaux, Jordan Smith, Jordan Vincent, Julia Arcemont, Kamryn Franklin, Kassie Schexnayder, Katelyn Hoffpauir, Kathryn Primeaux, Kaybren Weston, Kayla Mccoy, Kendall Richard, Kiara Davis, Kyle Deville, Kylee Schexnider, Lacey Kibodeaux, Logan Vidrine, Madeline Foster, Makaya Damon, Marae Richard, Markaisha Richard, Micah Marceaux, Morgan Babineaux, Natalie Domingue, Nick Lucero, Pilar Morris, Ryan Trahan, Sebastian Chaillot, Shauna Gaspard, Sierra Primeaux, Skye Wagers, Sophia Fontenot, Spiritual Guidry, Stephen Castille, Taylor Navarre, Trevis Cobb, Trinity Leger and Ty`Kerrialynn Collins.
Honor Roll: A`Kia Richardson, A`Lexus Guillory, Aaliyah Fontenot, Aaliyah Martin, Alaina Cormier, Alayna Reggie, Alondra Ordaz, Amal Muthana, Angel Hebert, Angelo Cuccio, Aniyah Anderson, Anthony Leger, Arielle Johnson, Blaize Hebert, Brayzlin Trahan, Breunna Walker, Brianna Dartez, Brianna French, Brooke Perrodin, Brooklyn Monceaux, Brydgitte Wyble, Cameron Jones, Catherine Campbell, Chandon Moore, Charity Prettelt, Colin Richard, Connor Benoit, Dajan Minix, Dakota Dugas, Dakota Forrest, Dante Seaux, Dayla Averette, Derrick Foreman, Donajha Woods, Donald London, Dycie Touchet, Emteaz Muthana, Falon Freed, Gabriella Enamorado, Gabrielle Thomas, Gary Sheppard, Gauge Kibodeaux, Gracie Greene, Hailey Cormier, Hannah Abshire, Heidi Jeanis, Ja`Niyah Moore, Ja`Nyrie Brown, Jacy Regan, Jai` Von Francis, Jalen Mayfield, Jarealle Robinson, Kaitlyn George, Katie Sarver, Kaylie Myers, Kenaria Hudson, Kendal Harmon, Kennedi Stelly, Kezia Roy, Khalee Meaux, Kiersten Trahan, Kristen Poullard, Krystalyn Jolivette, Kynnedi Pitre, Kyra Manuel, Landan Mcgee, Leah Guidry, Lei`Lani Warren, Lizbeth Briceno, Logan Suire, Lori Lagrange, Mackenzie Nelson, Madison Navarre, Makayla Hargrave, Malaysia Augustus, Malisha Abshire, Mark Robinson, Mataly Schexnayder, Melissa Cortez-Hernandez, Naomi Sonnier, Nathan Roy, Nikki Duhon, Overton Granger, Patrick Smith, Rodney Goodley, Shage Jolee Guyne, Shakira Pitre, Shelby Benoit, Skylar Leblanc, Stephon Mouton, Sydney Daigle, Sydnie Schexnayder, Tamia Solomon, Taylor Runner, Travonte Ben, Trevor Leblanc, Tristan Fierros, Tyrell Milson, Tyson Guillory, Veranas Mire, Yasmine Allen, Yesenia Hernandez, Zachary Ardoin, Zhachory Daigle, Zoe Maynard and Zuri Poullard.

Crowley Middle School
Principal List: Ace Hargrave, Lillie Cormier, Ayden Doucet, Bethany Bijeaux, Ethan Bertrand, Evan Marcentel, Sarahy Rodriguez-Sanabria , Gracey Theriot, Rylan Threatts, Landon Turpeau, A’mani Domino, Zoe Giles, Taivion Kraut, Fernando Arriago-Posadas, Jaelynn Lafleur, Jayden Lewis, Alison Melendez, Fernando Arriago-Posadas, Kyron Zeno, Brycen Baker, Amber Bertrand, Brooklyn Felix, Jalasha Griffin, Alayna Hollie, Che’yanna Jennings, Hermoine Mayfield, Da’quaylin Monroe, Camilla Rousseau, Daniel Roy and Amari Scott.
Honor Roll: Austin Adams, Kyler Andrus, Jlin Baillio, Ava Begnaud, Josue Beltran, Ryan Benoit, Lane Boudreaux, Ty’Rhianna Collins, Marlee Dudoet, Blaze Freed, Hailee Gautreaux, Landon Guidry, Tyla Guillory, Riley Helo, Isabella Henry, Cynna Husers, Mallory Lewis, Angelica Manuel, Gabriella Medina, Quajyah Moten, Dayton Richard, Toren Robinson, Micah Roy, Ta’Myriah Scott, Tiara Winbush, Kayleigh Zeno, A’niyah Boutte, Alana Breaux, Maiya Broussard, Caden Cowart, D’narius Christman, Kylie Daigle, Zein Deville, Jade Evans, Kaden Foreman, Isabelle Guidry, Ja’rmel Guidry, Jaylyn Guidry, Yimi Perez-Gutierrez, Troy Grant, Jada Harmon, Tamia Hawkins, Gage Jackson, Allannah Lazard, Sa’nya Levi, Michael Miller, Myhia Mouton, Andre Pullman, Zander Quebedeaux, Dekota Roy, Izayah Sartor, Brayden Simon, Gael Tavera, Alaysha Thibodeaux, D’ziyree Thorne, Shailee Trahan, Nolvia Sanchez-Trochez, Timira Welch, China Williams, Sa’nhyga Allen, Lucien Andrew, Jorden Bias, Skyler Broussard, Noah Cole, Ashha Collins, James Domingue, Malaya Gable, Brooke Gaspard, Gavin Guillory, Rihanna George, Vince Greene, Logan Harder, Imari Isaac, Isabel Istre, Sarah Obadi, Keiona Sias, Christina Sepulveda, Shalacie Sonnier, My’asia Thomas, Kaleb Touchet, Zeric Weston, A’Liana Williams, Lincoln Williams and A’Miyah Yokum.

Egan Elementary School
Principal’s List: Mollie Ancelet, Jacob Ardoin, Adalyn Bertrand, Jaborian Boudreaux, Katherine Braquet, Nicholas Credeur, Hudson Daigle, Bryn Doucet, Landon Duhon, Asher Dyke, Avery Eaton, Rhylie Esthay, Cooper Fontenot, Adrian Hanks, Raleigha Hanks, Brinna Hebert, Khoen Hebert, Mia Hoffpauir, Riley Husers, Cadence Jabusch, Ian Lacombe, Wyatt Lacombe, Owen Lafosse, Alex Lejeune, Rance Lejeune, Ella Lopez, Sydni Lopez, Taylor May, Mayme Mitchell, Emma Moss, Keira Newman, Alyssa Nolan, Audrey Oliver, Liam Opry, Eli Richard, Autumn Robinson, Garrett Sarsfield, Analice Semar, Maverick Semar, Avery Short, Parker Spell, Payton Spell, Logan Trahan, Blair Wallace, Levi Weatherly-Haney, Jakson Yeager, Karsen Yeager and Elin Young.
Honor Roll: Alex Ancelet, Noah Ardoin, Serenity Armoney, Parker Bertrand, Chloe Borel, Jabian Boudreaux, Remy Champagne, Levi Coignard, Holden Comeaux, Bennett Dartez, Wyat Deshotel, Reece Dommert, Aaron Doucet, Eli Esthay, Rowan Esthay, Emma Fontenot, Grace Fontenot, Kendle Gobert, Blake Gotte, Jaden Hebert, Marlee Jeffers, Adrian Kibodeaux, Travis Lacombe, Cole Matlock, Brooke May, Jason May, Braxton Meagher, Parker Meagher, Maggy Mitchell, Kenneth Morgan, Novah Moss, Aubrey Neyra, Paisley Parsons, Haiden Reed, Ivey Sanchez, Jayse Satchell, Haydyn Schexnayder, Anne Semar, John Short, Darrell Simon, Daxton Simon, Conor Sittig, Ethan Smith, Owynn Sonnier, Ayden Touchette and Addison Young.

Estherwood Elementary School
Principal’s list: Emma Broussard, Aiden Comeaux, Zoey Guillotte, Aleah Hall, Cole Hoffpauir, Natalie Holmes, Logan Ledoux,Preston Martin, Talen Martin, Emma Mouton, Levin Murphy, Abigail Myers, Lylah Nawaz, Kaitlyn Sarver, Baleigh Shamsie, Gracelyn Shamsie, Aliyah Stakes, Juliana Walker and Ruben Weekly.
Honor Roll: Beau Bergeaux, Bowen Blanchard, Lane Boone, Kate Boulet, Cam Bourgeois, Kolby –Lafosse-Broussard, Nathan Broussard, Max Campbell, Ava Chaisson, Ashley Clement, Avery Cormier, Sage Cormier, Drake Cradeur, Jonathan Cradeur, Desirea Ducote, Aubrin Foreman, Caroline Habetz, Ava Hanks, Ethan Hanks, Ian Hanks, Xadius Hanks, Addison Humble, Grant Humble, Karlie Lafosse, Ava LeJeune, Savana Marceaux, Eva Meyer, Gracie Meyer, Francheska Murphy, Liam Myers, Madalynn Myers, Aiden Patin, MaLiah Perro, Bentley Richard, Payton Rivera, Daegen Romero, Madysen Romero, Logan Schexnayder, Talen Sievers, Jagger Smith, Halyn Sonnier, Isabelle Stevens, Haleigh Thevis, Cohen Quebodeaux, Sydney Watley and Preslie Welch.

Evangeline Elementary School
Principal’s List: Coty Crochet, Trace Derise, Ally Dugas, Hudson Duhon, Evelyn Lalanne, Dylan Regan, Camille Gary, Rhilee Gatte, Karter Hebert, John Lalanne, Zoey LeBlanc, Malaya Levi, Aiden Martinez, Weston Richard, Alexander Comeaux, Anistan Bollich, Zane Foreman, Laison Geerts and Karyngton Deleon.
Honor Roll: Aaron Cradeur, Kaison Laughlin, Harper Parsley, Asher Pentecost, Henley Wise, Analiesse Bergeaux, Jayce Breaux, Millie Breaux, Alyssa Leger, Drasean Pillette, Axel Pingleton, Caroline Richard, Alexis Smith, Zoey Trahan, McKenzie Arceneaux, Reece Carter, Daylen Dugas, Remy Geerts, Jaxon Miller, Zoey Romero, Lundey Trahan, Brody Lasseter, Luke Touchet, Amos Bergeaux, Alexis Broussard, Alyssa LeJeune, Brianna Breaux, Isaac Casiano, Halle Foreman, Brylie Lasseter, Daylan Leger, Brayden Deville, Kylith Fontenot, Valerie Breaux, Dylan Callahan, Kane Daigle, Maci Foreman, Kennedy Gotte, Angel Hanks, Olivia Latiolais, Abbeygayle Miller, Kaizlee Miller and Victoria Miller.

Iota Elementary School
Principal’s List: Joshua Andrus, Lorelei Bourque, Leiam Comeaux, Ayden Cooper, Wyatt Credeur, Emma Daigle, Kayden Domingue, Luke Fontenot, Haze Fuselier, Gracie Gaspard, Paisley Guillory, Amelia Hormell, Sydnie Iler, Miles Lacombe, Sawyer Lacombe, Kennedy LaFleur, Addilyn Leger, Faith LeGros, Levi Love, Khloe McGee, Adalynn Miller, Beau Miller, Tanner Miller, Cole Morvant, Emelia Pousson, Danilyn Ramour, Dylan Richard, Harrison Roy, Wade Ruppert, Wesley Sanders, Remy Shields, Ian Simar, Emberli Smith, Ella Soileau, Isabella Soileau, Andi Stratton, Griffin Trahan, Grayson Zaunbrecher, Athen Aguillard, Emily Arnaud, Rex Beaugh, Liam Bertrand, Brandon Blanchard, Jayse Bourgeois, Tucker Broussard, Casen Cherry, Jarredd Collins, Emma Cormier, Adelynn David, Aalayah Doucet, Wesley Doucet, Hudson Dupuis, Aubrey Fontenot, Annelise Fruge, Jaylen Guidry, Ali’Yana Guillory, Madelyn Hamous, Porter Hebert, Cooper Lacombe, Cullen Lantier, Alexia Ledet, Ross Leger, Silas LeJeune, Allie Manuel, Julian Manuel, Abbie Martin, Cooper Menard, Jayla Mickens, Bentley Miller, Beverly Miller, Korley Miller, Camden Moore, Calliann Morvant, Grayson O’Pry, Quinn O’Pry, Lony Reed, Caylee Roy, Samuel Schexnyder, Ava Schniers, Vivian Siebert, Addison Sittig, Noah Stelly, Shaylee Timmon, Zeb Vidrine, Colton Zaunbrecher, Avery Andrepont, Hugh Andrepont, Lane Andrus, Max Arnaud, Isabella Bang, Lani Bellon, Eli Bourque, Cooper Broussard, Braylon Darbonne, Levi Deloach, Kayson Domingue, Brayden Dooley, Nevaeh Douresseaux, Owen Fontenot, Eli Fruge, Regan Gaspard, Lia Hebert, Olivia Henderson, Alizabeth Hogg, Wyatt Leckelt, Jackson LeJeune, Ana Lyons, Samuel Nelson, Ruby Orgain, Jacelyn Perry, Michael Richard, Londyn Sam, Reese Shields, Emma Smith, William Vasseur, Cullen Zaunbrecher, Ella Artall, Kiara Berry, Cole Bertrand, Daniel Bertrand, Avery Brown, Gavin Butters, Lillian Byrd, Tyler Chustz, Anslie Crochet, Noah Deloach, Wesley Deshotels, Aubrey Douget, Amelia Fontenot, Collin Fontenot, Daniel Francois, Dace Fuselier, Jaylah Garcia, Colby Guillory, Ava Klumpp, Maggie Klumpp, Joseph LeJeune, Willow LeJeune, Baylor Lomas, Wesley Manuel, Caitlin McGee, Lucas McGee, Regan McGee, Elizabeth Miller, Rylee Myers, Carson Ramour, Onezime Richard, Kane Ruppert, Addison Toups, Isabella Trumps, Jaycie Willis, Bryn Zaunbrecher, Ellie Andrepont, Abbey Arnaud, Ivy Beaugh, Greta Bozyone, Ava Brasseaux, Kaylor Broussard, Evyn Cherry, Aubrie Crochet, Hannah Crochet, Conner Daigle, Jace Deaville, Ivy Deshotels, Elise Domingue, Sophi Dupre, Ruby Durham, Taryn Fickes, Cory Fruge, Ariahnna Guidry, Camrynn Lantier, Gracelynn Leckelt, Jacie Leckelt, Camie Menard, Emma Nelson, Shelby Niles, Cayne Pousson, Alyssa Scott, Lauren Sittig and Charli Sonnier.
Honor Roll: Riley Carter, Sawyer Crochet, Jayvlin Garcia, Jadens LaPoint, Kree Leckelt, Joel Reppond, Wyatt Sammons, Hayden Bourgeois, Aiden Daigle, Julia Fruge, Paulina Guillory, Rayah Lewis, Maximus Manuel, Havana Rankin, Madison Vige, Addi Andrus, Daxton Andrus, Gabriella Doucet, Caroline Fabacher, Molly LeJeune, Ayden Miller, Ivan Munoz, Bentley Pousson, Alyssa Authement, Adell Cunningham, Colleen Doucet, Cullen Rainville, Aubree’ Allison, Kinzley Bertrand, Evelyn Bollich, Elizah Boone, Layni-Jo Boutin, Braxton Doucet, Cohen Fickes, Josephine Fontenot, Courtney Fruge, Mary Fruge, Reese Lacombe, Kourtney Lavergne, Avanie Marx, Sawyer McNeal, Amelia Murray, Ainslee Perry, Griffin Roy, Grace Smith, Cutter Sonnier, Marcus Stelly, Sophie Yaun Micah Allison, Tyson Beal, Layla Doucet, Gracey Ewing, Brenton Fickes, Nicholas Gotte, Amiya James, Bella Landry, Christopher Latiolais, Kylie LeBlanc, Alexiah LeGros, Kacelin LeJeune, Hali Bellon, Clayton Blanchard, Logan Carrier, Parker Chachere, Collin Darbonne, Luke Domingue, Jake Fabacher, Layna Fontenot, Mason Greenman, Karlee Hallum, Nikolas Istre, Gabrielle Lavergne, Ayden Loach, Gracey Manuel, Laiken Miller, Braylen Monceaux, Madilynn St. Andre’, Maci Trahan, Landon Ward, Hunter Wordsworth, Brooklyn Authement, McKenzie Enicke, John-Ross Fontenot, Brooklyn Francois, Ansley Miller, Abigail Newman, Gracie Andrepont, Harlow Andrus, Braiden Bertrand, Kiersten Bertrand, Bryce Breaux, Greta Brown, Andrew Cormier, Leigha Crochet, Adam Daigle, Valentina Doroteo, Claire Francois, Emily Gaspard, Lynette Ramirez, Joshua Hogg, Landon Lacombe, Ayla Marcantel, Sunni Menard, Kacie Mistrot, Christian Morgan, Kohl Rainville, Darien Bertrand, Aubreigh Darbonne, Camron Faulk, Avery Fuselier, Evie Guillory, Lance Miller, Allie Olivier and Lilly Sonnier.

Iota High School
Principal’s List: Drew Andrus, Hayley Armfield, Austin Aucoin, Alisyn Beard, Adelie Beaugh, Hannah Benoit, Justus Blanchard, Sean Bogard, Ethan Bollich, Morgan Bollich, Amber Boulet, Dustin Boulet, Cole Broussard, Delaney Broussard, Evie Bullock, Libby Bult, Holden Burton, Joshua Casiano, Tyrone Charlot, Chloe Cooley, Grace Cormier, Matthew Crochet, Ryley Crochet, Connor Daigle, Maddie Daigle, Payton Daigle, Vivian Daigle, Brody Dawson, Emily Deshotel, Kendall Dommert, Jeanne Dornier, Mallory Doucet, Zoe Doucet, Aydah Douget, Peyton Dubose, Luke Duhon, Nicholas Duplechain, Lillyonna Eason, Kadence Faulk, Ethan Fontenot, Greta Fontenot, Miya Fontenot, Sydney Francois, Caroline Frey, Halle Fulton, Hallee Gardner, Mackenzie Gay, Cassidy Guidry, Kyle Guidry, Tori Guidry, Lane Hallum, Parker Hayes, Braeden Hebert, Emily Hebert, Hailey Hebert, Layton Hebert, Ella Jabusch, Colleen Johnson, Madison Johnson, Calyssa Latiolais, Shelby Leger, Samantha Lejeune, Skylor Leleux, Madelyn Link, Greta Manuel, Isaac Manuel, Gage Martel, Ellen Mcdaniel, Madelyn Mcdaniel, Anthony Melancon, Ashlyn Miller, Kendall Mire, Molly Mitchell, Brennen Monceaux, Daigan Monceaux, Haley Morvant, Ethan Myers, Seth Myers, Alexis Neyra, Laney O`Connell, Kaylen Pellerin, Hunter Primeaux, Drake Rachal, Brianna Reed, Cadence Reed, Haley Regan, Kailie Regan, Micah Renfro, Shayne Rivet, Derrick Rosser, Reed Rougeau, Bailey Sarsfield, Anna Semar, Kristen Simon, Austin Smith, Chloe Smith, Katelynn Sonnier, Ashtyn Spell, Coy Steen, Braden Stelly, Hallie Stoma, Parker Story, Arlan Thibodeaux, Kyle Thibodeaux, Olivia Toups, Kayla Trahan, Devin Vidrine, Haiden Vige, Kyle Warren, Hayden Young, Madison Youngblood, Emily Zaunbrecher, Lilly Zaunbrecher, Zoie Zaunbrecher and Connor Zinn.
Honor Roll: Ashton Andrepont, Brooke Andrepont, Camille Arceneaux, Amelie Armand, Malissa Arnaud, Andrew Ashby, Madelyn Ashford, Jackson Aton, Aaron Benoit, Baylie Benton, Connor Bergeron, Leah Bischoff, Natalie Blackwell, Madelyn Boone, Brelynn Bordelon, Alex Bourque, Brayden Bourque, Jay Bourque, Mitchell Bourque, Wesley Bourque, Connor Braquet, Kristen Breaux, Anna Broussard, Chloe Bullock, Grant Callahan, Brandt Cart, Hannah Casiano, Daimek Celestine, Tyler Charlot, Kouri Chiasson, Brooke Clay, Madison Comeaux, Tamara Cormier, Ella Cradeur, Brett Crochet, Dylan Crochet, Keylie Cruse, Owen Daigle, Joshua Darbonne, Madison Darbonne, Payton Dardar, Mia Davis, Baylin Dietz, Amy Doucet, Colin Doucet, Haleigh Doucet, Mason Doucet, Victoria Douget, Cierra Dronet, Alli Durio, Morgan Eaton, Madeline Eddins, Amber Fontenot, Bryce Fontenot, Rachel Fox, Caitlin Fruge, Landon Fruge, Samantha Gary, Annsley Gatte, Brennon Gatte, Gracie Gatte, Aaron Gotte, Alec Guidry, Trey Hargrave, Griffin Hebert, Hunter Hebert, Emma Ingram, Hayes Istre, Alex Jones, Lindsay Jordan, Brynn Keltner, Anna Lacombe, Kennedy Landry, Luna Lantier, Gavin Leblanc, Britney Leckelt, Brenden Leedom, Hannah Leger, Alexander Lejeune, Kelsey Lejeune, Owen Lejeune, Tyler Lejeune, Gabrielle Lopez, Dylan Lunson, Alexandra Majors, Madison Majors, Trevor Majors, Cassidy Mcgee, Gavin Middlebrooks, Isabelle Mier, Ashley Miller, Chloe` Miller, Dethan Miller, Haylee Miller, Kendall Miller, Taylor Miller, Sayer Monceaux, Claire Morgan, Kolton Morgan, Lance Morgan, Carly Mouton, Lanie Murray, Chloe Ortego, Emily Patin, Hannah Primeaux, Evan Regan, Gavin Richard, Madyson Richard, Hayden Rufey, Gracie Sanchez, Josette Sanders, Brianna Schneider, Madison Seilhan, Parker Seilhan, Charly Sensat, Abi Shalabi, Grace Simon, Cade Sittig, Kjerston Soirez, Laura Sonnier, Mason Spell, Hunter Stagg, Hollyn Stoma, Lauren Stutes, Ali Thibodeaux, Andrew Thibodeaux, Chelsea Thibodeaux, Trevor Thibodeaux, Aubrey Thompson, Regan Wall, Dawson Wallace, Avery Young, Anya Zaunbrecher, Catherine Zaunbrecher and Ethan Zaunbrecher.

Iota Middle School
Principal’s List: Riley Atchison, Claudia Beard, Alyssa Bellon, Carsten Blackwell, Aubrey Crochet, Paiton Doucet, Raegan Elkins, Maya Fickes, Camille Fontenot, Jenna Fontenot, Corbin Francois, Caroline Fruge, Samantha Gobert, Macie Habetz, Austin Hebert, Isabella Hebert, Ainsley Lacombe, Mason Lantz, Caroline Lavergne, Zoie Manuel, Annaliese Martel, Wyatt Menard, Olivia Rogerson, Luke Ruppert, Reagan Atchison, Alise Beaugh, Chloe Bordelon, Randi Comeaux, Claire Cooley, Bryson Daigle Lindsey Doucet, Brie Fuselier, Mckinley Guillory, Hayden Hebert, Hunter Hebert, Joshua Lapoint, Abigail Lejeune, Aiden Leonards, Ainsley Manuel, Jack Rougeau, Laura Thibodeaux, Kaden Thompson, Ezekiel Wall, Alison Willis, Alexis Andrus, Christian Beasley, Brylee Bourgeois, Carter Broussard, Jack Brown, Gracie Cormier, Dylan Dietz, Jayden Fontenot, Mckenzie Gatte, Caitlyn Klumpp, Sylvan Lavergne, Emma Lejeune, Peyton Loach, Zoie Menard, Jesse Miller, William Nelson, Jadyn Rambin, Jules Ronkartz, Victoria Sisco, Dominic Smith and Savannah Smith.
Honor Roll: Derrick Allison, Lane Andrepont, Riley Bertrand, Madeline Bourque, Mallory Byrd, Olivia Cart, Christian Cormier, Emily Fontenot, Thomas Frey, Emmick Fruge, Aaron Gaspard, Khoen Johnson, Evee Kirsch, Ava Lafleur, Jesse Lejeune, Allyson Matte, Liana Reed, Daylan Richard, Jaylen Rodriguez-De La Cruz, John Rose, Charles Sonnier, Maddelynn Spaetgens, Marissa Stagg, Drew Thibodeaux, Hayden Trahan, Lance Beasley, Malayna Daigle, Lincoln Douget, Abigail Francois, Gracie Hallum, Lauren Harmon, Maggi Hebert, Madeline Kibodeaux, Peyton Lacombe, Madison Manuel, Madison Mcgee, Evan Mitchell, Peyton Renfro, Kaleigh Roy, Riley Seaux, Kannon Stagg, Bryson Allison, Lexie Bertrand, Jacob Cormier, Jalesha Deshazo, Noah Douget, Cole Esthay, Caiden Guilbeau, Austin Hebert, Ava Hebert, Ian Hebert, Kaitlin Hebert, Cameron Latiolais, Maddix Martel, Averi Perry, Landon Roy, Colt Sonnier, Gracie Spaetgens, Lauren Stagg, Laiken Vige and Carson Zaunbrecher.

Mermentau Elementary School
Principal’s List: Beckham Bonnie, Braylon Girard, Lexci Marvin, Eliana Miller, Olivia Nezat, Maryann Thibodeaux, Kollin Vincent, Amelia Harrell, Mason Richard, Mollie Frey, Arabella Mouton, Ava Guinn, Grant Harrell, Dominic Vincent, Gavan Regan, Noah Guinn, Makhila McZeal and Wyatt Viator.
Honor Roll: Olivia Guintard, Liam Klumpp, McKaylin Mallett, Kaylee McCann, Ella Cormier, Grant Istre, Anadia Lawrence, Ella LeJeune, Milynn Miller, Myra Myers, Cassie Vincent, Hali Deshotel, Justin Fontenot, Tayton Fontenot, Colt Viator, Jordan Wirtz, Morgan Wirtz, Kynzie Foster, Ethan LeBlanc, Ethan Menard, Addalyn Prejean, Bella Womack, Ayden Guintard, Carter Istre, Abri Vincent, Elizabeth Wirtz, Abigail Harrell, Stanleigh Keller, Aniya Lege, Jacob Maris, Kylie Meaux, Abbiegail Myers, Samuel Schaefer, Branson Langley and Owen Vincent.

Midland High School
Principal’s List: Alli Badeaux, Myra Carlson, Mckayla Corder, Aimee Frey, Samantha Guinn, Phoebe Henry, Karmen Huval, Teairra Istre, Ava Kibodeaux, Tanner Meyer, Gracie Miller, Makenzi Oliver, Katlynn Primeaux, Zachary Baker, Michelle Bellville, Abigail Clement, Zoe Guidry, Katlin Istre, Sage Lejeune, Raynee Manshack, Kaylee Suire, Bonnie Baker, Nathanael Larsen, Emma Myers, Landin Scott, Armiley Stutes, Jayline Myers, Brianna Simon, Jessie Trahan, Kylie Borill, Grant Boudreaux, Kaylin Broussard, Ashton Castete, Vivian Cradeur, Elizabeth Habetz, Emmie Miller, Garrett Miller, Hailey Seaux and Jacklyn Sims.
Honor Roll: Caitlyn Boudreaux, Allen Clement, Kaylee Habetz, Neiel Larsen, Carley Miller, Maken Myers, Kirsten Patin, Corey Quebodeaux, Tanner Romero, Chase Schexnayder, Adam Borel, Kailee Chaisson, Austin Comeaux, Kade Cormier, Laine Guidry, Christian Hill, Emme Lejeune, Thomas Lopez, Bridget Mathiew, Brody Myers, Phoenix Robinson, Titus Savoy, Peyton Sievers, Emma Stakes, Laila Abshire, Carson Armentor, Kenzie Borill, Kinsley Boudreaux, Marlie Boudreaux, Kadence Hargrave, Haylee Meaux, Logan Meyers, Kerrisa Miller, Camden Myers, Layla Romero, Clare Schexnayder, Brooke Benoit, Ty Blanchard, Jordan Broussard, Sadie Broussard, Madilyn Coates, Kaleb Coleman, Brynn Comeaux, Kelsey Corder, Kiara Fontenot, Lillian Guidry, Lance Hoffpauer, Brianna Meche, Madison Primeaux, William Robinson, Byron Smith, Makenzie Thibodeaux, Mackenzie Vincent, Tanner Bonnie, Emma Boudreaux, Madison Browning, Ashlyn Clark, Maddison Hebert, Jalen Langley, Matt Leblanc, Taylor Longon, Macy Louviere, Kaitlyn Mack, Ravyn Miguez, Lanna Monceaux, Angela Myers, Gage Myers, Keith Roy, Jannah Simon, Keith Smith, Madison Sonnier, Kelsie Suire, Caleb Thibodeaux, Andrea Viator, Jacie Vincent, Caitlin Woodward and Riley Woodward.

Morse Elementary School
Principal’s List: McKennilee Bearb, Eryn Borill, Ellorie Breaux, Braeden Broussard, Braydon Broussard, Adalynn Burnett, Annalia Chaisson, Ellis Cradeur, Devann Dugas, Haven Dugas, Alyssa Gautreaux, Anna Hanks, Gracie Hanks, Brantley Henry, Gabrielle LaPoint, Jaxon Martin, Evelyn Monceaux, Shawn Richard, Connor Romero, Ayden Stoute, Halli Trahan and Emma Trichell.
Honor Roll: Olivia Arceneaux, Payton Badon, Aubrey Bellard, Avelynn Benoit, Emberleigh Bouque, Kamdyn Bourque, Matthew Breaux, Annsley Brown, Kole Dupuis, Laicen Istre, Hailie Jagneaux, Madeline Johnson, Paityn Jones, Sophie Jones, Chase Kibodeaux, Brycelon LeBlanc, Peyton Leckelt, Alexis Lege, Cadence Leger, Konnor Maynard, Javyn Menard, Alvin Monceaux, Eden Monceaux, McKenzie Schexnayder, Eleanor Schwinn, Hollyn Schwinn, Chelsey Simon, Jordyn Simon, Kaileb Simon, Laithon Stutes, Edward Thibodeaux, Emma Thibodeaux and Myah Trahan.

North Crowley Elementary
Principal’s List: William Alexander, Albadr Ali, Doonie Ali, Jeslyn Anderson, Leron Angel, Tevin Ardoin, Sophia Aucoin, Eduardo Avila-Flores, Hayden Bertrand, Ayrilynne Broussard, Huey Buller, Christian Campbell, Ainsley Cole, Siera Conde, Hayven Credeur, Lea Falgout, Connier George, Jacob Guidry, Kyla Harmon, Kyler Jason, Brionna LeBlanc, Jolie LeJeune, Gregory Mouton, Iain Olguin, Kendall Roberts, Kylin Robinson, Edna Roy, Leah Roy, Wyatt Roy, Krislyn Savoy, Hartly Scarborough, Sarah Spell, Annelise White and Ava Yokum.
Honor Roll: Christopher Adams, Arieanna Alexander, Farrah Alexander, Paisley Bernard, Traevin Billiot, Gracie Bland, Ayana Castillo, Jimena Castillo Martinez, Avah Celestain, Ricardo Colin, D’Myrin Collins, Courtland Comeaux, Kennedy Cormier, Triston Credeur, Erynn Crowell, Roy Crowell, Jayda Davis, Jayla Davis, Emma Dietz, Cain Falgout, Kaylee Flores, Ava Francis, Leilah Francis, Acelynn Gibson, Jeslynn Grogan, Jaci Guidry, Lilley Hall, Myah Hanks, Harmonie Harrison, John Hollier, Lionel Hollier, Peyton Hughes, Ka’Lanie Hunter, Rihanna Johnson, Christian Joseph, Jax Kohen, Lakin Kohen, Graison Lafleur, Roger Lafleur, Lakyn Lalonde, Jordan Leger, Lucille LeJeune, Christian Lewis, Traylon Lewis, Owen Louviere, Lainey Matthews, Jamison Melanson, Derrick Mendez, Mia Mendez, Adalynn Miller, Haleigh Milstead, Gabriel Pridgeon, Gage Richard, Adalina Robertson, Kayden Robinson, Kinley Robison, Peyton Rodriguez, Joli Roy, Trase Savoy, Airiss Senegal, A’Leiik Senegal, Zoey Shaw, Tristen Simon, Payton Sinegal, Sophie Smith, Ja’Quaylon Solomon, Ne’Vaeh Solomon, Jaylin Sonnier, Alayah Stevens, Angel Taylor, Addison Thibodeaux, Aydenne Thibodeaux, Davantae Touchet, Addison Trahan, Justin Weeks, Ryan White, Bradford Williams, Kerry Williams, Jamari Wilridge and Isabella Wilson.

Northside Christian School
Principal’s List: Sullivan Allen, Emerie Bertrand, Easton Breaux, Eli Broussard, Emma Broussard, William Clark, Collin Daigle, Logan Gautreaux, Lillian Hahn, Gabriel LeBleu, Isabella Miller, Crew Richard, Jude Rockett, Aubrey Stutes, Caroline Thibodeaux, Maddalyn Trahan, Harper Abshire, Ellie Ancelet, Faith Credeur, Sarah Daugereaux, Alex Doucet, Jules Gatte, Amelia Helo, Isaac Hoof, Luke LeBlanc, Braxton Leleux, Levi Martin, Bentley Miller, Baylen Webb, Layla Benoit, Liam Bott, Avery Greene, Isla Helo, Ellie Istre, Benson Leleux, Leighann Murphy, Ezekiel Welch, Estela Zelaya, Scarlett Allen, Charleigh Ashby, Taylor Barker, Addison Bergeron, Isabella Bertrand, Brennan Broussard, Kenzie Credeur, Brant Daigle, Wyatt Duhon, Kayden Dupuis, Walker Green, Sophie LeJeune, Addie Louvier, Gabe Mamolo, Sylvia Moody, Ashton Petitjean, Jett Richard, Wesley Robson, Greta Abshire, Maddox Ashby, Katie Cormier, Zander Dailey, Ella Daugereaux, Bentley Guidry, Elliana Hahn, Aria Oommen, Julia Thibodeaux, Brinsley Welch, Kalob Ananto-Soeseno, Elizabeth Clark, Karissa Credeur, Tate Daigle, William Dischler, Jackson Dupuis, Savannah Granger, Piper Hebert, Kennedy Knight, Caleb LeBlanc, Reagan Post, Anna Fowler, Ethan Gotte, Karoline Loewer, Emily Robson, Alex Willis, Olivia Benoit, Adalyn Banas, Jade Guidry, Lon Paul Moody, Avery Thibodeaux, Jonah Cormier, William Daugereaux, Amahna Oommen, Gavin Runner, Chloee Shuman, Aidan Broussard, Andrew Cart, Rhett Esta, Andrew Woods, Joseph Woods, Leah Fowler, Halle Lake, Carly Bergeron, Ashtyne Monceaux, Jonathan Taylor, Rory Thibodeaux, Riley Armstrong, Brylynn George, Elizabeth Randall, Ansleigh Fontenot, Sophia Hanks and Madison Zeller.
Honor Roll: Amelia Abshire, Bella Domino, Noah Duhon, Penelope Faulk, Everleigh Gatte, Kate Meaux, Jax Morgan, Abram Daigle, Jazara Ledet, Leah Abshire, Reid Conner, Addalie Daigle, Elijah Faulk, Zayden Herpin, Miley Ashby, Taylin Barker, Cecilia Breaux, Libby Fontenot, Cortlyn Ledoux, Hunter Sonnier, Jude Breaux, Ellie Fuselier, Ali Lemaire, Trinitee Savoy, Blythe Thibodeaux, Brae Gary, Lillian Greene, Carter Hebert, Bree Johnson, Tay’Lynn Matthews, Sarah Mendez, Parker Miller, Braxton Olivier, Finley Richard, Jaxson Rockett, Khyra Abshire, Edyth Ancelet, Chloe Ashby, Riley Cormier, Nadia Dugas, Hayden Duhon, Emily Hanks, Kayla Hoof, Hylan Laviolette, Cora LeDoux, Gabrielle Lewis, Ayden Myers, Marissa Pinder, Jazmine Rebardi, Lilly Rebardi, Aubree Robinson, Jamen Runner, Ava Thibodeaux, Katon Ananto-Soeseno, Emily Breaux, Brylie Kehrer, Kiley Monceaux, Emma Moore, Madison Romero, Maggie Rue, Emily Abshire, Aiden Breazeale, Lily Duhon, Madelynn Hebert, Layne Hicks, Alanah Poullard, Landon Williams, Gage Daigle, Kay Louvier, Morgan Monceaux, Carson Post, Brynne Runner, Maci Simon, Noah Woods, Karlee Abshire, Sophia Bernard, Ashton Green, Seioriana Guidry, Joshua Louvier, Amber Maynard, Owen Rue, Austin Willis, Joshua Bergeron, Charles Bernard, Kyra Gary, Caleb Hanks, Zachary Moore, Cole Romero, Isaac Temple, Skylar Walker, Andy Wang, Jacob Mendez, Brileigh Newman, Ella Simon, Hudson Suiter, Makenzie Droddy, Kelsey Gaspard, Mea Johnson, Koye Credeur, Keegan Foreman, Brooke Guthrie, Maci Leger, Kaitlin Magnon, Lance Martin and Lydia Taylor.

Notre Dame High School
Principal’s List: Morgan Alleman, Sydney Bacon, Ava Baudoin, Kaylee Bedel, Morgan Belaire, Darcey Bernard, Matthew Bernard, Luke Bertrand, Ashton Broussard, Ben Broussard, Brayden Broussard, David Broussard, Karson Broussard, Kelsey Broussard, Madison Carlson, Lance Castille, Claire Cormier, Paige Cramer, Jadyn Devillier, Michael Dore’, Dawson Doucet, Cameron Fusilier, Samantha Gallion, Ethan Gary, Nicholas Gautreaux, Emma Gielen, Michael Goss, Page Gray, Meghan Guidry, Andrew Habetz, Emma Hanks, Isabelle Hanks, George Herbert, Emma Hernandez, Zachary Higginbotham, Ziyan Hirani, Graycie Hollier, Emma Lambert, Austin Lamm, Darcy Lavergne, Josh LeJeune, Gabe Link, Kane Link, Parker Link, Dylan McCleary, Sydney Menard, Payton Meyer, Gracie Miller, Hayden Miller, Landon Miller, Lillian Miller, Tripp Mixon, Collin Moody, Jillian Moody, Lily Morgan, Aidan Mouton, Alli Mouton, Mackenzie Olinger, Annabelle Pitts, William Ponthie, Madison Price, Alexis Primeaux, Adam Reiners, Abigail Savoy, Margaret Schmid, Drew Sikat, Angel Smith, Blake Smith, Matthew Taylor, Christopher Thibodeaux, Natalie Thomas, Lindsey Trahan, Caroline Trisler, Jack Viator, Jacob Vice and Nikolaus Vice.
Honor Roll: Andrew Abshire, Kyla Abshire, Riley Adams, Maddison Allbritton, Mary Kathryn Allbritton, Chloe’ Alleman, Graci Alleman, Evelyn Andrus, Paden Augustine, Samuel Bernard, Thad Bertrand, Ella Boudreaux, Morgan Boudreaux, Sara Boulet, Angelle Bourgeois, Jillian Bourgeois, Christian Breaux, Jake Brouillette, Katie Brouillette, Lauren Broussard, Taylor Broussard, Ella Cantrell, Ireland Carter, Keely Chenevert, Caleb Comeaux, Lauren Comeaux, Kaitlyn Constantin, Amanda Cormier, Ann Louise Cramer, James Cramer, Brock Credeur, Isaac Credeur, Abigayle Daigle, Amy Daigle, Sydnie Dailey, Alexis Dalfrey, William Dardeau, Ana David, Owen Delhomme, Charlotte Doucet, John Doucet, Jack DuBose, Jeanne Dugas, Gabrielle Epps, Joshua Faulk, Blake Francis, Macey Freed, Winston Frey, Delanie Fuselier, Thomas Gattle, Addyson Gautreaux, Daniel Gielen, Ryan Goss, Allie Gray, Amelia Gray, Boyd Gray, David Guidry, Meg Guidry, Anna Guinn, Julia Guinn, John Habetz, Emma Hayes, Maggie Hazlett, Alayna Hebert, Jude Hebert, Lily Heidtman, Caleb Henry, Anna Hensgens, Christian Hensgens, Olivia Hensgens, Mary Herbert, Lydia Higginbotham, Jack Himel, Hunter Hoffpauir, Lauren Hoffpauir, Aleigha Hollie, Madalyn Huesers, Hayden-Anthony Istre, Andrus Kelbaugh, Alaina Kibodeaux, Claudia Kibodeaux, Luke Kibodeaux, Zachary Lamm, Claire Landry, David Landry, Joseph Landry, Hailey LeBlanc, Hudson LeBlanc, Kathryn LeBlanc, Luke J. LeBlanc, Myra LeJeune, Summar LeLeux, Emma Leonards, Gabe Leonards, Grace Leonards, Hunter Leonards, Seth Leonards, Laura Loewer, Callie Maitre, Melise Maloz, Brother Martin, Ethan McCleary, Isaiah McCrory, Frances Meche, Branson Melancon, Emma Menard, Gabriel Menard, Gracie Menard, Teddy Menard, Collin Miller, Jack Mire, William Monceaux, Andrea Mouton, Gabrielle Mouton, Gracie Mouton, Maddie Murrell, Caroline Nelson, Jack Nugier, Russell Nugier, Madeline Oliver, Julia Patin, Abby Petry, Julia Raspberry, Ross Richard, John Rivette, Caroline Robichaux, Addison Rose, Bailee’ Royer, Sullivan Rue, Olevia Schefcik, Parker Seilhan, Blaire Signorelli, Bailey Sittig, Peyton Smith, Lauren Stewart, Mary Stoute, Nicholas Swacker, Lance Terro, Brant Theunissen, Alexis Thibodeaux, Dominic Thibodeaux, Walton Thibodeaux, Hayden Thomas, Jeffery Trahan, Maxwell Veillon, William Vice, Ashtyn Wimberley and Kayli Zaunbrecher.

Ross Elementary School
Principal List: Lillith Abshire, Shamya Anderson, Dixie Arabie, Allinsson Betancourth, Quinten Beverly, Karter Board, Khylei Breaux, Dai’Jean Brown, McKay Brown, Haiden Castille, Mitchell Chevis, Christian Gonzalez, Lorenzo Hollier, Alexis Istre, Jordan Lewis, DeQuan Marks, D’Laysia Milson, Obierika Ekene, Marqueil Price, Emberlynn Primeaux, Bentley Richard, Kayson Richard, Julian Smith, Aleigha Thibodeaux, Heavynn Thorne and Joeryian Trailer.
Honor Roll: Javontae Anderson, Jer’mynee Andrus, Sherri Augustus, Lee’ah Barfield, Jamarion Batiste, Elizabeth Bertrand, K’Dynn Beverly, Bailey Breaux, Ginay Chaisson, Matney Charles, Cannon Chavis, Aryanna Chester, Tra’nesia Chevis, Zy’riah Collins, Emma Cradeur, Marli Cradeur, Diolin Dardar, Breon Dean, Annabelle Desormeaux, Alijiah Deville, Jhourian Etienne, Faith Falcon, Javiah Felix, Aysia Franklin, Jaelon George, Exavya Green, Ja’myrion Griffin, Levence Guillory, Kelcie Harmon, Caiden Harrison, Darius Harrison, Sa’maya Harrison, Kareona Hebert, Khailyn Henny, Lucas Hollier, I’liyah Isaac, Shakira Johnson, Kaitlynn Joseph, Jaycie Lanthier, Rylee Lapoint, Aaliyah Leopold, Jaylen Lewis, Ronin Mathis, Derika Moses, Bayleigh Nelson, Kayleigh Nelson, Montez Noel, Aaliyah Pickett, Riley Pizolatto, London Pomier, Ro’maniie Pomier, Makayla Richard, Faith Robinson, Sylvester Robinson, Michael Rung, Leah Smith, Shilynn Stoute, Brandon Thomas, S’ryniti Thorne, Avery Touchet, Jordyn Trailer, Jaydin Wagner, Bryylie Winn, Rebecca Wulf and Jada Young.

South Crowley Elementary
Principal’s List: Hailynn Abshire, Rhett Achord, Dannon Avie, Malayah Benoit, Michael Bourque, Kaison Cashi, Jarlaijah Charles, Trae’Jon Creighton, Carter Darbonne, Leighia Doffoney, Robert Doucet, Autumn Gautreaux, Dallex Guidry, Alivia Hardy, Brandon Harmon, Kailynn Hebert, Jerkyiah Hoffpauir, Myles Lafosse, Trac’Lynn Lewis, Brylan Lyman, Emma Menard, Michael Menjivar, Garrett Pippin, Ramon Ramos, Jacob Randall, Isabella Rico, Moises Rivera, Tiffany Santos Lopez, Graison Savoie, Weston Thibodeaux, Graclyn Trahan and AJ Welch.
Honor Roll: Macen Augustus, Drake Barker, Kambrie Breaux, Divine Brown, Inuyasha Carcamo, Saige Chaisson, Eva Chaumont, Brantley Davidson, Jacob Decoteau, Braxton Deville, Bethenny Elkins, Keslyn Francis, Blaire Gaspard, Kenyon Hanks, Abigail Hebert, Brooklyn Hebert, Sophie Hernandez, Blaise Istre, A’Leeyah Kneeland, Alaiya Lafosse, Makayla Lebouef, Stella Legros, Taylor Leleux, Damari’Ona Lyons, Ma’Khylon Marshall, Cole Menard, Bailee Miller, Kole Miller, Alaina Monceaux, Aylee Moreau, Jake Morgan, Dae’Shawn Robinson, Karlie Savoie, Ashlyn Savoy, Bentley Shelley, Elise Sonnier, Nathan Trumps, Krystian Veronie and Sadie Wilson.

St. Francis Catholic School
Principal’s List: Ben Aton, Jack Dickenson, Evella LeBlanc, Emma Leckelt, Matthew McCoy, Wesley Richard, Alice Thompson, Luke Walker, Brooklyn Bellon, Madeline Broussard, Lucy Clayton, Owen Leonards, Dru McCoy, Audrey Pousson, Gabe Reed, Sadie Spaetgens, Jacques Stewart, Michael Aton, Daxton Broussard, Audrey Clayton, Cadence Floyd, Bella Landry, Corinne Richard, Abigail Bellon, Averie Brignac, Claire Clouette, Riley Jones, Jack Reed, Matti Feucht, Addison Zaunbrecher, Gabriel Schippers, Patrick Aton, Addison Brignac, Nyssa Fontenot, Emily Semar and Alex Welch.
Honor Roll: Emslie Cart, Jacob Clayton, Camille McDaniel, Evan Rachal, Gretta Zaunbrecher, Owen Zaunbrecher, Charley Jackson, Kamryn Kopp, Ethan LeBouef, Luke LeJeune, William Rasberry, Blake Richard, Leo Deshotel, Carrigan Floyd, Pailyn Fruge, Addison Jackson, Abrum LaHaye, Leven LeJeune, AnnMarie Navarre, Nicholas Noblitt, Olive Stewart, Ava Bergeron, Kylee Crochet, Payton Godeaux, Tate LeBouef, Audrey McDaniel, Hugh Miller, Bethany Pousson, Reagan Redlich, Sadie Conner, Addyson Gaspard, Blailyn Godeaux, Addison LeJeune, Maria Simon, Maximus Stewart, Elizabeth Broussard, Trey Crochet, Krissi Feucht, Natalie Hebert, Calleigh LeJeune, Kylie Richard, Kayden Vidrine, Connor Fruge’, Gretta LeJeune, Thor Stewart, Juliana Arnaud, Gavin Bourgeois, Haleigh LeJeune, Laura McDaniel, Bella Nugent and Caroline Vondenstein.

St. Michael Catholic School
Principal’s List: Elle Albro, Ty Comeaux, Natalie Dorr, Parker Dugas, Liam Granger, Brad Herbert, Hadley Johnson, Mary Marcus Leger, Samuel Link, Greta Melancon, Leah Richard, Olivia Richard, Anne-Marie Schultz, Annalise Stoma, Olivia Thompson, Anna Toney, Adele Vondenstein, Rita Wu, Cindy Zou, Hayden Boulet, Claire Brodhead, Emma Guillot, Jillian Hebert, Maddox Heinen, John Keith Hensgens, Evelyn Hensgens, Molly Hensgens, Jackson Lee, Helen Link, Isabel Link, Clint Meche, Logan Ousley, Samuel Prevost, Elise Regan, Katherine Richard, Eli Saltzman, Adelyn Stelly, Jude Viator, Ethan Williams, Colton Benoit, Lane Brodhead, Camryn Guidry, Ethan Krueger, Lillian Lawson, Nicholas Mahaffey, Maddox Morgan, Charlie Privat, Phoenix Russell, Molly Sanders, John Sarsfield, Maddy Teare, Keagan Valdetero, Annalise Arceneaux, Ellie Brouillette, Sophia Champagne, Elise Cope, Eleanor Credeur, Erin Domingue, Julian Duhon, Brayden Frey, Abigail Hayes, Bailey Hensgens, Charlie Hensgens, Isabel McCrory, Anna Mooney, Audrey Morgan, Charlotte Prevost, Leah Regan, Madeline Richard, Ella Schmaltz, Harrison Simon, Payton Simon, Brianna Tor, Elliot Viator, Kate Ardoin, Anna Hunt, Amelia Prevost, Ellen Richard, Makism Scarborough, Alyson Teare, Addison Cormier, Leiden Hensgens, Reed Hoffpauir, Riley Hoffpauir, Audrey Mahaffey, Henri Pommier, William Prevost, Marie Thibodeaux, Ellie Adams, Ellen Cormier, Christopher Leleux, Ashley Perrodin and Lillie Taylor.
Honor Roll: Ryen Ardoin, Andrew Bernard, Ayden Broussard, Ali Dore, Carter Fagan, Garrett Hebert, Grayson LeBlanc, Brantley LeMaire, Kainan Mack, Christian Melancon, Annalyn Monk, Amelia Patin, Audrey Sanders, Zeke Schexnayder, Greta Schmaltz, Natalie Schultz, Ian Spaetgens, Graciela Vondenstein, Randy Adams, Owen Beard, Millie Bendily, Camille Dore, Brooks Doucet, Noah Hernandez, Charlotte Hoang, Gage Joseph, Jake Joseph, John Luke Leonards, Ainslee Medus, Alice Mooney, Jake Mouton, Kasey Peters, Genevieve Privat, Izabelle Reiners, Leah Scheufens, Colt Schultz, Julia Shoffiett, Padynn Sinclair, Henry Trahan, Hank Trisler, Jack Arceneaux, Andre Bergeaux, Vivian Bush, Christine Cope, Grace Dore, Gregory Dugas, Jackson Gauteaux, Catherine Guidry, Kourtney Hebert, Logan Henry, Caroline Hensgens, John Hensgens, Griffin Hollie, Brayan Jasso, Ainsley Link, Karmen Mack, Wagner McNees, Lucille Mixon, Grant Regan, Hannah Schultz, Brooklyn Stewart, Luke Swacker, Ella Taylor, Brylee Thibodeaux, London Trahan, Cooper Cary, Phillip Cormier, Evelyn Fulton, Jax Harrington, Cole Ryan Henry, Braylie Istre, Jack Menard, Anderson Miller, Jemma Miller, Ryleigh Oestricher, Alexander Primeaux, Arden Rue, Ava Shuff, Reagan Suire, Cate Taylor, Anna Trahan, Parker Vincent, Jack Vondenstein, Ian Albro, Valerie Brown, Anna Francis, Ellis Gray, Lillian Guidry, Gillian Hensgens, Joseph Hensgens, Maxwell Herbert, Noah Hoffpauir, Camille LeBeouf, Kaden LeMaire, Lucile Meche, Haleigh Melancon, Samuel Privat, Austin Richard, Savannah Russell, Liam Scarborough, Natalie Trahan, Ava Arceneaux, Theresa Burleigh, Annalise Daigle, Evan Dauphine, Ellen Domingue, Rusty Fulton, Mary Elizabeth Gattle, Mia Guillot, Joshua Hebert, Cohen Herpin, Catherine Leleux, Annalise Maloz, Nicholas Menard, Matthew Mixon, Luke Simon, Jacob Signorelli, Parker Stewart, Felix Trisler, Ahnnie Albro, Sophie Bergeron, Jack Cassedy, Ryan Dailey, Katie Doucet, Emilie Fields, Aiden Fruge, Ian Guillot, Zack Hebert, Hayden Johnson, Rose Landry, Colin Lawson, Evelyn LeBeouf, Frances Leonards, William Ohlenforst, Luke Privat, Luke Schultz and Mary Claire Thomas.

Acadia Parish Today

Crowley Post-Signal
602 N. Parkerson Ave, Crowley, LA 70526
Phone: 337-783-3450
Fax: 337-788-0949

Rayne-Acadian Tribune
108 North Adama, Rayne, LA 70578
Phone: 337-334-3186
Fax: 337-334-8474

Church Point News
315 N. Main St., Church Point, LA 70525
Phone: 337-684-5711
Fax: 337-684-5793